הקוד האסתטי

תמונה בגלרית הקוד האסתטי ?>

פילוסופיית אבחון הקוד האסתטי

ה ק ו ד ה א ס ת ט י ת ר ב ו ת ש ל ר פ ו א ה א ס ת ט י ת א י ר ו פ א י ת evo clinic הוקמה מתוך חזון להביא לעולם האסתטיקה הישראלי את הגישה המקצועית בה הרפואה האסתטית הינה רפואה לכל דבר. יחד עם טובי המומחים הבינלאומיים פותחה שיטת אבחון וטיפול בלעדית, הנסמכת על התאמה מלאה ואינטגרטיבית - הקוד האסתטי. השיטה רושמת שורת הצלחות מרשימות ואלפי לקוחות מרוצים באירופה, ביניהם אישים חשובים וידוענים. השילוב של רופאים מומחים בעלי שם עולמי יחד עם פסגת הטכנולוגיה, שימוש במכשור וחומרים העומדים בתקנים של משרד הבריאות, FDA ו-CE, נותנים לרשת מרפאות evo את היכולת להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר.

תמונה בגלרית הקוד האסתטי ?>

פילוסופיית אבחון הקוד האסתטי2

האם הטיפולים בשיטת הקוד האסתטי של evo מתאימים לך? בחני את עצמך האם לתפיסתך, ליופי שלך יש מאפיינים ייחודיים? האם היופי שלך הוא ביטוי לאישיות שלך? האם לאורך החיים שלך, הסגנון האישי והמצב הבריאותי יש השפעה על המראה שלך? האם חשוב לך שהטיפול שלך יראה טבעי והרמוני? האם הבחירה שלך היא תמיד בחומרים וטכנולוגיות העומדים בסטנדרטים המחמירים? אם ענית בחיוב, השיטה לבניית הקוד האסתטי מתאימה לאישיות, הייחודיות והסגנון שלך

תמונה בגלרית הקוד האסתטי ?>

פילוסופיית אבחון הקוד האסתטי3

"המראה שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו" את האמרה הזו אנו שומעים לא מעט בחיינו. כולנו רוצים להרגיש יפים ונחשקים. היום, יותר מתמיד, בשביל עצמנו אנחנו לא מוכנים להתפשר על פחות. למראה הכללי שלנו השפעה כוללת על הגוף, על הנפש, ואפילו על הרושם הראשוני אותו אנו משאירים מדי יום כשאנו פוגשים אנשים חדשים. הוא חלק מרכזי ממי שאנחנו ואיך שאנו תופסים את עצמנו. ברשת מרפאות evo - הקוד האסתטי, מאמינים ששינוי קטן יכול לשנות חיים שלמים.

כותרת

טקסט

תמונה בגלרית הקוד האסתטי ?>

ששש

ששש

תמונה בגלרית הקוד האסתטי ?>

כככ

כככ

תמונה בגלרית הקוד האסתטי ?>

ששש

ששש

yey yy

fdgfdg fgfg fhg