evo clinic

מורפיאוס 8 Morpheus

MORPHEUS 8

מורפאוס 8 למיצוק והידוק עור הפנים הצוואר והגוף

טיפול מורפאוס 8

הייחודיות שלנו היא המגמה הבלתי מתפשרת לשלמות ולאיכות הגבוהה ביותר, תוך כדי שמירה על המראה הטבעי

הכל נעשה על מנת להבטיח לך תוצאות מרשימות בשיפור המראה שלך

הטיפול מבוסס על חומר ייחודי בשם “איפסטין”, אשר משמש להחלקת העור והפחתת קמטוטים. בעזרת טיפול מורפיאוס 8, נעשה שימוש בטכנולוגיה ייחודית המשלבת גלי רדיו, אשר מחממים את האיברים התת גרמיים של העור. תהליך זה גורם לעור להתכווץ ולהתחדד, וכך מופחת עומק הקמטים והקמטוטים. הטיפול נחשב לאסתטי ולא כירורגי, והוא מתאים לאנשים המעוניינים להיפטר מקמטים קלים עד בינוניים בפנים, ללא צורך בטיפולים כירורגיים מורכבים. טיפול מורפאוס 8 נחשב לבטוח וליעיל, ואין צורך בזמן התאוששות ארוך אחריו. בכל זאת, כמו בכל טיפול קוסמטי, יש להתייחס לכל הוראות המומחה ולקחת בחשבון כי תוצאות הטיפול עשויות להשתנות בין אדם לאדם.

תוצאות לפני ואחרי

6 7
2 3
3 4

מהו מורפיאוס 8?

טיפול מורפיאוס 8 ברעננה הוא פרוצדורה קוסמטית שבה משתמשים בטכנולוגיה של גלי רדיו כדי להפחית את העומק של קמטים וקמטוטים בעור הפנים. במהלך הטיפול, נעשה שימוש בחומר ייחודי בשם “איפסטין”, שמטרתו להחליק ולהפחית את פגמי העור.

איך זה עובד?

טיפול מורפיאוס 8 מבוסס על טכנולוגיה של גלי רדיו תדר רדי. במהלך הטיפול, מכשיר מורפיאוס 8 משדר גלי רדיו תדר גבוהים אל העור באופן ממוקד ומדוייק. גלי הרדיו חודרים את שכבת האבנית בעור, השכבה התת-עורית של העור, ומפעילים חום באזור המטופל. כאשר מוקרן על העור חום, התאים העוריים מגיבים על ידי הגברת התחדשות והתכווצות. תהליך זה גורם למתיחת העור, המחזירה לעור את מראהו הצעיר והחלק.

האם הטיפול בטוח?

טיפול מורפיאוס 8 נחשב לבטוח ויעיל כאשר מבוצע על ידי מומחה מקצועי ומנוסה. הטיפול מבוצע באמצעות מכשירים מתקדמים העוברים בדיקות בטיחות ואימותים רבים לפני שהם משווקים לשימוש קליני.לפני תחילת הטיפול, מומלץ להתייעץ עם רופא עור מומחה המכיר במכשיר ובטכניקות המתאימות למקרה שלך.

כמה זמן לוקח הטיפול?

אורך הטיפול במורפיאוס 8 ברעננה עשוי להשתנות בהתאם לאיזור המטופל, לגודל ולסוג של הטיפול, ולמדרגת הקמטוטים או הקמטים שנרצה לטפל בהם. לרוב, טיפול יחיד עשוי לקחת בערך 15-45 דקות, תלוי באזור הטיפול ובגודל האזור. לכן, טיפול קטן יכול לקחת כמה דקות, בעוד שטיפולים על פני כל הפנים או באזורים גדולים יותר עשויים לקחת זמן רב יותר.

מתי רואים תוצאות?

תוצאות של טיפול מורפיאוס 8 עשויות להיות ניכרות מיד אחרי הטיפול, אך בדרך כלל התוצאות הסופיות יכולות להיראות טוב יותר במשך כמה שבועות או חודשים לאחר הטיפול הראשון. הזמן שנדרש עד שהתוצאות המלאות יהיו ניכרות עשוי להשתנות בהתאם למספר גורמים, כגון סוג העור, עומק הקמטים ורגישות העור.

לכמה זמן התוצאה נשמרת?

לרוב, תוצאות הטיפול במורפיאוס 8 נמשכות בין שנה וחצי לשנתיים, אך כדי לשמור על התוצאות ולהאריך את זמן השפעתן, מומלץ לקחת טיפולים נוספים לאורך הזמן ולהימנע מחשיפה ממושכת לקרני השמש. כמובן שגורמים נוספים כמו גיל, סוג העור והאיזור עשויים להשפיע גם כן על משך התוצאות.

מורפיאוס 8 רעננה - מרפאת אסתטיקה להידוק ומיצוק עור הפנים, הצוואר והגוף

מורפיאוס 8 הוא טיפול קוסמטי מתקדם המיועד להפחתת קמטים וקמטוטים בעור הפנים ולשיפור מראהו. הטיפול מבוסס על טכנולוגיה של גלי רדיו תדר גבוה, שמטרתם להחמיא את העור ולהפחית את עומק הקמטים. בעזרת הטיפול, תאי העור מתעוררים ומתחדשים, מה שגורם להתאים להתאגד יותר חזק ולשיפור מראה העור. תהליך זה מאפשר להפחית באופן משמעותי את קמטים, קמטוטים וקמטוטיות העור. הטיפול מתבצע בדרך יעילה ויחסית פשוטה, והוא אינו דורש זמן התאוששות ארוך. יתרה מכך, הוא מספק תוצאות טובות וטבעיות עם פחות סיכונים משיטות טיפול אחרות. לפיכך, ממורפיאוס 8 מהווה אפשרות מצוינת עבור אלה שמחפשים לשפר את מראה העור שלהם ולהתחדד את מראהו, בלי לצאת מגבולות הטבעיות. עם זאת, חשוב להתייחס ברצינות להכוונות הטיפול, להתייעצות עם מומחה מקצועי ולהבין את הסיכונים והאפשרויות של הטיפול לפני קבלת החלטה סופית.

מורפיאוס 8

המומחים בטיפולי פלסטיקה ואסתטיקה רפואית בארץ

אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם המומחים שלנו ולקבל חבילת טיפולים המותאמת אישית אליכם בסטנדרט אירופאי גבוה!

Evo Clinic ברשתות החברתיות

עקבו אחרינו באינסטגרם@@בפייסבוק@@בטיקטוק@@בטוויטר@@בלינקדאין והמשיכו להתעדכן!

Scroll to Top