evo clinic

קופרוז (אדמומיות) ורוזסאה

הייחודיות שלנו היא המגמה הבלתי מתפשרת לשלמות ולאיכות הגבוהה ביותר, תוך כדי שמירה על המראה הטבעי

הכל נעשה על מנת להבטיח לך תוצאות מרשימות בשיפור המראה שלך

קופרוז (Cuprous Oxide) הוא תרכובת כימית המורכבת מחמצן נחושת (Cu2O). קופרוז נמצא במגוון רחב של מקורות טבעיים ומשמש כמקור לחומרים כימיים וביולוגיים. בעיקרו, הוא משמש כתרכובת נחושת אידיאלית לשימושים תרפיוטיים וקוסמטיים בתחום הרפואה והקוסמטיקה. רוזאה (Rosehip) הוא פרי של צמחי ורדים ממשפחת הפרחים השונים. רוזאה מכילה כמויות גדולות של ויטמינים, חומצות שומן, פיטוסטרולים ואנטי-אוקסידנטים, והיא נמצאת בשימוש נרחב בתעשיית הקוסמטיקה כחומר טיפוח לעור, שימורו והגנתו.

מהו קופרוז (אדמומיות) ורוזסאה?

טיפול בקופרוז (Cuprose) ורוזסאה (Rosacea) הם שני תהליכים לטיפול במקרים דלקתיים של העור, המאופיינים בכתמים אדמומים וקרקעות בעור הפנים. הם נחשבים לתופעות דלקתיות כרוניות ויכולים להיות מקור לאי נוחות קוסמטית ולבעיות בהתנהגות העור. התאמת הטיפול מתבצעת ע”י מומחים בהתאם לצרכי המטופל, סוג המקרה ועורו.

איך זה עובד?

טיפול בקופרוז וברוזסאה עשוי לכלול מגוון של אפשרויות: קרמים וג’לים אנטי-דלקתיים, טיפולי לייזר, טיפולים דרמתולוגיים, התאמה תזונתית וקוסמטית. טיפול באדמומיות בלייזר הוא פתרון יעיל לטיפול באדמומיות עורית בפנים ובשאר חלקי הגוף. הלייזר משתמש בקרני אור מרוכזות וממוקדות כדי לפגוע בשכבות העור העליונה ולשפר את מראה העור ואת מרקמו. במהלך הטיפול, אנרגיה מופנת אל עור המטופל בעזרת מכשיר לייזר מתקדם. האנרגיה הזו פוגעת בתאי העור הייעודים  ומשפרת את מרקמם. זה מביא להפחתת האדמומיות, הצמחת הקולגן והאלסטין בעור, ושיפור כללי במרקם העור.

האם הטיפול בטוח?

כן, בדרך כלל הטיפול באדמומיות בלייזר הוא טיפול בטוח כאשר מבוצע על ידי מקצוענים מנוסים ומוסמכים. עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא עור או קוסמטיקאי מוסמך כדי לקבוע את הטיפול המתאים ביותר לצרכי העור של המטופל ולוודא את כשירות העור לטיפול בלייזר כך שאין כל תנאים רפואיים או רגישויות שיכולים להשפיע על הטיפול.

כמה זמן לוקח הטיפול?

זמן הטיפול בלייזר לאדמומיות עורית עשוי להשתנות בהתאם לגודל ולמקום האדמומיות, סוג המכשיר שמשתמשים בו, ואף לפי התפשטות האדמומיות בעור. טיפול באדמומיות קטנה בעלת טווח קטן עשוי לקחת רק מספר דקות, בעוד שטיפול באדמומיות רחבת טווח או באזורים רבים יכול להימשך יותר, אף עד שעה או יותר לפעמים.

מתי רואים תוצאות?

תוך כמה ימים עד שבועיים לאחר הטיפול, אתה יכול לראות שיפור באדמומיות, אך לפעמים נדרשות מספר ישיבות כדי לראות את התוצאות המלאות. כמו כן, יש לזכור שהתוצאות עשויות להשתנות בין אדם לאדם, ולפעמים יש צורך בטיפולים נוספים לשיפור נראות העור.

לכמה זמן התוצאה נשמרת?

זמן שימור התוצאות של טיפול בלייזר לאדמומיות עורית עשוי להשתנות מאוד בין המטופלים. זה תלוי במספר גורמים, כגון: סוג העור ומצבו ההתחלתי, סוגי עור שונים יכולים להגיב בצורה שונה לטיפול. סוג הלייזר והטכנולוגיה המופעלת: טכנולוגיות שונות מציעות תוצאות וזמני שימור שונים. וגם גורמים חיצוניים כגון הגנה מפני השמש, טיפוח עור נכון, ושימוש בתרופות או טיפולים משלימים.באופן כללי, תוצאות טיפול בלייזר לאדמומיות עורית עשויות להישמר לכמה חודשים עד שנים, בהתאם למספר הגורמים הנ”ל. כדי לשמור על התוצאות, מומלץ להגן על העור מפני השמש, לדאוג לטיפוח עור תקין ושימוש במוצרי עיבוד עור מתאימים.

קופרוז (אדמומיות) ורוזסאה

טיפול בקופרוז ורוסזאה הוא תהליך שבו מטפלים באדמומיות עורית. קופרוז מיועדת לטיפול באדמומיות אקוטית, בעוד שרוסזאה מתמקדת באדמומיות כרונית. הטיפולים משפרים את מרקם העור ומפחיתים את האדמומיות על פני העור, מאפשרים יישום קוסמטי חלק ומראה עור אחיד יותר. טיפול בקופרוז ורוסזאה עשוי להיות יעיל עבור אנשים עם אדמומיות עורית ברמות שונות, אך חשוב להתייעץ עם מומחה רפואי או קוסמטי לפני התחלת הטיפול כדי לוודא שהוא מתאים לצרכים האישיים של המטופל.

קופרוז (אדמומיות) ורוזסאה

המומחים בטיפולי פלסטיקה ואסתטיקה רפואית בארץ

אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם המומחים שלנו ולקבל חבילת טיפולים המותאמת אישית אליכם בסטנדרט אירופאי גבוה!

Evo Clinic ברשתות החברתיות

עקבו אחרינו באינסטגרם@@בפייסבוק@@בטיקטוק@@בטוויטר@@בלינקדאין והמשיכו להתעדכן!

Scroll to Top