evo clinic

עיצוב סנטר

מתאר פנים כמו של כוכבי קולנוע

עיצוב ופיסול סנטר עם חומצה היאלורונית למראה חד ומשורטט

למראה פנים משורטט

לוק של כוכבי קולנוע

מסגרת לפנים

תוצאות מיידיות

עיצוב סנטר

הייחודיות שלנו היא המגמה הבלתי מתפשרת לשלמות ולאיכות הגבוהה ביותר, תוך כדי שמירה על המראה הטבעי

הכל נעשה על מנת להבטיח לך תוצאות מרשימות בשיפור המראה שלך

הסנטר תוחם את הפנים ומשלים מראה אסתטי. עקב היותו מרכזי הוא משווה מראה סימטרי ומשפיע מאוד על מסגרת הפנים. סנטר נסוג או קטן מדי עלול להשפיע מאוד על מראה הפנים ובעיקר על הפרופיל. נכון הדבר גם לגבי סנטר בולט ומחודד מדי. לעיתים, אנו נתקלים בתופעה שבעת הדיבור מופיעים קמטוטים באזור הסנטר, אנו מכנים תופעה זו בשם “עור תפוז״. כמו כל איבר בפנים גם הסנטר נפגע מתהליך ההזדקנות. גודל הסנטר, מיקומו וכמובן גם המרקם שלו ביחס לשאר אברי הפנים הם שיוצרים בסופו של דבר את המראה הכללי, פרופורציות במקום הזה הן הכרחיות למראה סימטרי יפה. כיום טיפול באמצעות חומצה היא אפשרות מצוינת עבור מטופלים המעוניינים להשיג מראה צעיר ואטרקטיבי ללא סיכוני הניתוח.

מהו עיצוב סנטר?

טיפול קוסמטי הכולל הזרקת חומצה היאלורונית לאזור הסנטר לעיצוב מראה הפנים. החומצה משמשת כמילוי טבעי המסייע למלא ליקויים ויצירת מראה פנים צעיר ומחודד.

איך זה עובד?

עיצוב סנטר מתבצע באמצעות הזרקת חומצה באזור הסנטר של הפנים. זה מאפשר למקד את המילוי והחידוש בדיוק באזור המבוקש, וליצור מראה מותאם אישית וטבעי.

האם הטיפול בטוח?

כן, הטיפול בעיצוב מתאר הסנטר הוא טיפול בטוח ונפוץ במיוחד כיוון שהחומצה היאלורונית היא חומר טבעי הקיים באופן טבעי בגוף האדם. הטיפול מבוצע ע״י רופא מומחה בלבד במרפאתינו.

כמה זמן לוקח הטיפול?

מילוי סנטר הוא טיפול פשוט, יעיל ומהיר. את הטיפול ניתן לבצע במרפאה שלנו בכמה דקות, ורוב האנשים יכולים לחזור לשגרת יומם מיד לאחר הטיפול עם תוצאות מיידיות.

מתי רואים תוצאות?

רוב האנשים רואים תוצאות מיידיות או במהלך הימים הראשונים לאחר הטיפול. הטיפול נעשה ע״י הזרקת חומצה לאזור הסנטר לצורך עיצוב הצורה שלו בצורה טבעית וממלא את האזור באופן מיידי כך שניתן להבחין בהבדלים ישירות לאחר ההזרקה הראשונה.

לכמה זמן התוצאה נשמרת?

התוצאות נשמרות בדרך כלל למספר חודשים.

עיצוב סנטר במרפאת אסתטיקה ברעננה – אמנות היופי לרמה גבוהה ביותר

 

במרפאת האסתטיקה הייחודית שלנו ברעננה, אנו גאים להציע עיצוב סנטר בסטנדרט אירופאי המתקדם ביותר. הסנטר מספק פתרונות קוסמטיים מתקדמים באמצעות שימור והדגשה של מאפייני היופי הטבעיים, תוך שמתמקדים בדרישות ושאיפות המטופלים.

מומחים בסנדרט אירופאי: עיצוב הסנטר במרפאתנו מתבצע על ידי צוות של מומחים אירופאים, שמבצעים עבודה עם מקצועיות, ידע עמוק ומיומנות בטכנולוגיות וטכניקות ייחודיות. התוצאות הסופיות תמיד מתאימות לאופי ולמבנה הפנים האישי של כל לקוח.

תהליכים מתקדמים: המרפאה שלנו מתקדמת בשימור יופי הפנים באמצעות שילוב של תהליכים מתקדמים. טכנולוגיה וחומרים חדישים מאוד משמשים לנו בכדי לספק תוצאות מרהיבות, יעילות ועממיות.

בטיחות ואיכות: אנו מוסמכים בתקנים גבוהים ומחויבים לבטיחות המטופלים ולאיכות השירות. כל החומרים שאנו משתמשים בהם וכל הציוד המקורר במרפאה מגיעים עם אישורים מהמקורות המובילים בתחום.

התאמה אישית: אנו מתבססים על גישה אישית לכל לקוח, והבנת צרכיו הייחודיים ותחושותיו של כל מטופל, זה המפתח לעיצוב סנטר שיענה לציפיות וישאיר את כל לקוח מרוצה ובטוח בעצמו.

תוצאות טבעיות ופרופורציות מושלמות: במרפאתנו, אנו מאמינים בשימור היופי הטבעי וביצירת פרופורציות מושלמות. תוצאות העיצוב סנטר תמיד נראות טבעיות ומתאימות לפנים בצורה מושלמת.

פיסול סנטר

המומחים בטיפולי פלסטיקה ואסתטיקה רפואית בארץ

אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם המומחים שלנו ולקבל חבילת טיפולים המותאמת אישית אליכם בסטנדרט אירופאי גבוה!

Evo Clinic ברשתות החברתיות

עקבו אחרינו באינסטגרם@@בפייסבוק@@בטיקטוק@@בטוויטר@@בלינקדאין והמשיכו להתעדכן!

Scroll to Top