evo clinic

פיסול אף ללא ניתוח

פיסול גבנון האף ויישורו

הליך פשוט וזריז עם תוצאות מיידיות ובמחיר לכל כיס!

תוצאות מיידיות

ללא זמן החלמה

ליווי אישי צמוד

מחיר לכל כיס

פיסול אף ללא ניתוח

הייחודיות שלנו היא המגמה הבלתי מתפשרת לשלמות ולאיכות הגבוהה ביותר, תוך כדי שמירה על המראה הטבעי

הכל נעשה על מנת להבטיח לך תוצאות מרשימות בשיפור המראה שלך

במרפאתנו אנו גאים להציע את השירותים הטובים ביותר בתחום פיסול הפנים עם חומצה היאלורונית המוזרקת ע״י הרופאים המומחים בארץ. אף אחד לא מתכחש לכך שהאף הוא אחת מנקודות המוקד בפנים שלנו, והוא משפיע באופן משמעותי על המראה הכללי. כאשר מדובר על עיצוב הפנים שלנו, אנו עושים זאת במקצועיות רבה ובשימוש בחומרים הטובים ביותר, תוך שמירה על נראות טבעית ויציבות מרשימה. השירות שאנחנו מציעים הוא לא רק שירות אסתטי, אלא גם פלסטיקה רפואית ברמה הגבוהה ביותר. צוות הרופאים והמומחים שלנו מיומן ומנוסה, והם מוכנים לייעוץ ולהכוונה בכל שלב של הטיפול. אנו משתמשים בחומרים ייחודיים ובטכנולוגיה מתקדמת כדי להבטיח לך את התוצאות הטובות ביותר.  צרו קשר כדי לשוחח עם המומחים שלנו ולהתחיל את המסע לשיפור המראה שלכם.

תוצאות לפני ואחרי

3 4
פיסול אף - non surgical rhinoplasty ע״י חומצה היאלורונית. עיצוב אף ע״י מומחי evo clinic אסתטיקה 8 פיסול אף - non surgical rhinoplasty ע״י חומצה היאלורונית. עיצוב אף ע״י מומחי evo clinic אסתטיקה 7
פיסול אף - non surgical rhinoplasty ע״י חומצה היאלורונית. עיצוב אף ע״י מומחי evo clinic אסתטיקה 13 פיסול אף - non surgical rhinoplasty ע״י חומצה היאלורונית. עיצוב אף ע״י מומחי evo clinic אסתטיקה 12

מהו פיסול אף ללא ניתוח?

פיסול אף הוא טיפול אסתטי נפוץ שמטרתו לשפר את המראה הכללי של האף באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית בשכבות העור התת-עוריות. החומצה משמשת למילוי, עיצוב ופיסול מבנה האף, ועוזרת בהגעה לפרטים הקטנים בצורה טבעית.

איך זה עובד?

הפרוצדורה מתרחשת במרפאת האסתטיקה שלנו ברעננה בידי רופא מומחה בלבד. הרופא משתמש בחומצה האיכותית ביותר וע״י הזרקה מפסל את האף בצורה טבעית. ההזרקה מתבצעת בכמה אזורים שונים לצורך עיצוב מקצועי ואיכותי לשביעת רצון המטופל.

האם הטיפול בטוח?

כן, הטיפול מבוצע ע״י רופאים מומחים ונחשב בטוח ונפוץ ברחבי העולם. חומצת היאלורונית היא חומר טבעי הקיים בגופנו, ולכן אין סיכון לאירועים לא רצויים או אי נוחות לאחר הטיפול.

כמה זמן לוקח הטיפול?

הפרוצדורה מהירה ויעילה, וניתן לבצע אותה בזמן קצר יחסית המגיע לכמה דקות עד כשעה, תלוי בהיבטים האישיים של כל לקוח ובמבנה האף המיועד לטיפול. אצלנו הטיפולים מבוצעים בהתאמה אישית למטופל.

מתי רואים תוצאות?

התוצאות מידיות ומרשימות. לאחר הפרוצדורה, תראו חידוש דרמטי במראה האף שלכם. השינוי נראה לעין באופן ישיר בסיום הטיפול ותוכלו לצאת מהמרפאה שלנו עם הרגשת התחדשות מיידית כבר ביום הטיפול!

לכמה זמן התוצאה נשמרת?

כדאי לשמור על התוצאה באמצעות טיפולים עוקבים מעת לעת ובטווח של כמה חודשים עד שנה. תוכלו להתייעץ איתנו לגבי התדירות המומלצת לטיפולים המשתנה בין מטופל למטופל, על מנת לשמור על המראה המושלם החדש שלכם.

יישור הגבנון ועיצוב אף במראה טבעי

במרפאתנו מתמקדים בשדרוג מראה האף באמצעות טיפולי אף מתקדמים וחדישים ע״י הזרקות חומרים טבעיים המשמשים באופן מרשים לשדרוג מראה הפנים. החומצה היא חומר טבעי שנמצא בגופנו, והיא משמשת להזנת העור ולמילוי אזורים ושקעים טבעיים שנגרמו על ידי ההתזוזות הטבעית של הגוף והתהליך הטבעי של ההזדקנות. באמצעות הטיפול, אנו מצליחים לשפר את מראה האף בצורה טבעית, מרשימה ובטוחה. הרופאים המיומנים במרפאתנו מתמחים בייעוץ אישי ובהתאמת הטיפול לצרכי כל לקוח. הם משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת ובחומרים איכותיים על מנת להבטיח תוצאות מרשימות. במרפאתנו, אנחנו מתחייבים לשמור על נראות טבעית ולספק ללקוחותינו את המראה המושלם שהם מחפשים. אל תתפשרו על מראה הפנים שלכם, הגיעו אלינו כדי לגלות כיצד נוכל לשדרג את מראה האף שלכם בצורה מרשימה ובטוחה.

פיסול אף בסטנדרט אירופאי

המומחים בטיפולי פלסטיקה ואסתטיקה רפואית בארץ

אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם המומחים שלנו ולקבל חבילת טיפולים המותאמת אישית אליכם בסטננדרט אירופאי גבוה!

Evo Clinic ברשתות החברתיות

עקבו אחרינו באינסטגרם@@בפייסבוק@@בטיקטוק@@בטוויטר@@בלינקדאין והמשיכו להתעדכן!

Scroll to Top