evo clinic

צרו איתנו קשר ונלווה אתכם אל עבר המסע לשדרוג היופי הטבעי שלכם!

.........
ניתוחים פלסטיים, ניתוח אף, הגדלת חזה, הרמת חזה, שאיבת שומן, החלפת שתלים, עיצוב ישבן, הקטנת חזה, הרמת חזה

פיסול פנים ע״י המומחים של Evo Clinic

......

פיסול פנים ב-Evo Clinic הוא תחום המאפשר לפגוש את המראה שעליו חלמתם. התהליך כולל סדרת טכניקות מתקדמות המשתמשות בטכנולוגיה מודרנית, בידע רפואי מקצועי, ובחומרים איכותיים כדי להבטיח תוצאות אסתטיות מרשימות וטבעיות. הפיסול של הפנים הוא פרוצדורה אסתטית מצוינת שמאפשרת למטופלים להוציא את המראה הטבעי שבהם. לפני ביצוע פרוצדורה כזו, כדאי להתייעץ עם רופא מומחה, לדבר על הציפיות, ולקבל את כל המידע הרלוונטי עבורך.

פיסול אף

פיסול של האף בעזרת חומצת היאלורונית הוא פרוצדורה אסתטית פשוטה המשדרגת את המראה של האף בצורה משמעותית, תוך שמירה על טבעיות ואיזון. במהלך הפרוצדורה, החומצה מוזרקת לשכבות העור העליונות ומשדרגת את נראות האף בצורה מידית. במרפאה שלנו תמצאו מומחים בפיסול אף בצורה טבעית.

......

מילוי שפתיים

עיבוי שפתיים או עיצוב שפתיים מתאים לכל מי שרוצה לשפר את מראה השפתיים באופן מיידי ואיכותי, ולשפר במידה ניכרת את המראה החיצוני בצורה טבעית. בעיבוי שפתיים משתמשים בחומצה היאלורונית, המביאה לתוצאות מיידיות (החומר נספג במהירות), ללא כאב ועם חזרה מהירה לשגרה.

......

מילוי שקעי עיניים

אחד האזורים בפנים שמעידים יותר מכל על עייפות, או חושף את סמני הגיל, הוא אזור העיניים, יותר נכון – עור הפנים הנמצא מתחת לעפעף התחתון. העור באזור זה הוא דק ועדין ולכן עם הגיל השקע מעמיק, העור מאבד מהאלסטיות שלו, ולעתים קרובות מופיעות גם שקיות בעפעפיים התחתונות.

......

עיצוב עצמות לחיים

עצמות הלחיים יכולות לשדרג את מבנה הפנים ולהעניק מראה חדשני ומפואר. באמצעות תהליכי פיסול והרכבה של חומרים מתקדמים, ניתן להבטיח תוצאה של מבנה פנים מודרני ואסתטי.

......

עיצוב קו לסת

קו הלסת חשוב מאוד לצורך איזון ומראה פנים נאה ומשורטט. במסגרת הפיסול והמילוי, ניתן לשפר את הקווים הטבעיים של הלסת ולהגן על צורת הפנים שלך באופן טבעי המתאים לפניו של המטופל.

......

עיצוב סנטר

עיצוב הסנטר מתבצע בצורה מדויקת על מנת לקבוע את המראה הכללי של הפנים. מתאים למי שרוצה להבליט את הפרטים האמנותיים והאסתטיים שבמראה שלו, וכן להגיע לאיזון המושלם באמצעות פיסול בצורה טבעית.

......

היתרונות בפיסול מתאר הפנים במרפאה שלנו

......

שומרים על טבעיות

טיפולי האסתטיקה אצלנו מתמקדים בשמירה על מראה טבעי ובאיזון בין מספר רכיבים שונים בטיפולים שלנו. זה מבטיח תוצאה טבעית, כך שהמראה שלך יעבור שיפור משמעותי אך יישאר בנראות טבעית ובהתאם לציפיות המטופל לאחר התאמה אישית.

מראה צעיר ורענן

טיפולים אסתטיים בפנים מסייעים להחזיר לעור הפנים את מראהו הצעיר והרענן. במרפאתנו, אנו מתמקדים בטכניקות פיסול ועיצוב הפנים המתקדמות ביותר, המעניקות לך את המראה הצעיר והרענן שאת/ה מחפש/ת. הפלסטיקאים והאסתטיקאים המומחים שלנו מקפידים על הפרטים הקטנים והאסתטיקה המושלמת כדי לספק לך תוצאה שתתאים בדיוק לציפיות שלך.

שיפור מבנה הפנים

פרוצדורות פיסול הפנים יכולים לשדרג את מבנה הפנים, מסגרת הפנים וליצור מראה מותאם אישית המשפר את מאפייני הפנים. פיסול פנים איכותי ומקצועי יכול לשדרג את מבנה הפנים שלך בצורה מובהקת. בשילוב של חומרים איכותיים וטכניקות פיסול חדישות, ניתן להשיג שיפור בקווי הפנים, מסגרת משורטטת ואיזון המשפר את המראה הכללי.

תוצאות מידיות וארוכות טווח

ניתן לראות תוצאות מיד לאחר הפרוצדורה והן יכולות להחזיק שנים. בהתאמה, יש לשמור על הטיפוח הנדרש באופן קבוע על מנת לשמור על התוצאות לאורך זמן. במרפאה שלנו נדאג לך לתוצאות פיסול פנים איכותיות שלא רק יתנו לך תוצאה מדהימה אלא ישמרו לך לאורך זמן. בהתאם להתקדמות ברפורמות הטכנולוגיה ולחומרים המתקדמים בהם, התוצאות שלנו הן לא רק מידיות, אלא ניתן לסמוך עליהן גם בטווח הארוך.

בטיחות וביטחון

הטיפולים הרפואיים שלנו מתבצעים על ידי רופאים מוסמכים בסביבה רפואית תחת הגנת החוק, מה שמגדיל את בטיחות המטופל. במרפאתנו, בטיחות וביטחון המטופל הם עמודי היסוד שלנו. כל הפעולות נערכות על ידי רופאים מוסמכים ומיומנים בתחום, ואנו מתעקשים על מהימנות מוחלטת בכל הנוגע לטיפולים שלנו. המעקב ההדוק אחרי כל פרט בתהליך הפיסול והשירות המקצועי והאדיב שלנו מבטיחים לך חוויה רפואית בטוחה ונעימה. בחירה במרפאה שלנו היא בחירה באיכות, במקצועיות ובתוצאה מרשימה.

Scroll to Top