evo clinic

השתלת שיער לנשים

הייחודיות שלנו היא המגמה הבלתי מתפשרת לשלמות ולאיכות הגבוהה ביותר, תוך כדי שמירה על המראה הטבעי

הכל נעשה על מנת להבטיח לך תוצאות מרשימות בשיפור המראה שלך

בקליניקה שלנו, אנו מבינים ששיער הוא לא רק חלק מהמראה החיצוני שלנו, אלא גם גורם חשוב לביטחון ולאיכות החיים הכללית של האדם. עם ניסיון רב כבר משנת 2014, אנו מציעים מגוון פתרונות מתקדמים ביותר להשתלת שיער. בעזרת צוות רפואי מיומן וטכנולוגיה מתקדמת, אנו מספקים טיפול אישי ואיכותי לכל לקוח.
השיטות החדישות שלנו מספקות תוצאות טבעיות וקבועות, משאירות את הלקוחות שלנו מרוצים ובטוחים בעצמם. נאמנות לאיכות ולשירות הטוב ביותר היא העיקרון המנחה שלנו ואנו מחויבים להבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול המותאם אישית שהוא ראוי לו.
אם אתם מתמודדים עם בעיות שיער ורוצים לחזור לתחושת ביטחון ואופטימיות, אנו כאן כדי לעזור.
צרו איתנו קשר עוד היום!

מהי השתלת שיער לנשים?

השתלת שיער היא פרוצדורה רפואית שנעשית על מנת לשחזר או לשדרג את המראה החיצוני של השיער. במהלך הפרוצדורה, שומרים על רמה גבוהה של היגיינה ומתחשבים בצרכי המטופל/ת ובמראה הסופי הרצוי.

איך זה עובד?

השיטה משתמשת בשיער ממקור טבעי, שבדרך כלל מובא מאזורים אחרים בגוף של המטופל/ת. לאחר השתלת השיער, עשויים להידרש טיפולים נוספים כדי לשמור על התוצאה ולאפשר לשיער לגדול בצורה בריאה ויפה. ההשתלה יכולה להיות אפשרות טובה לאנשים שמתמודדים עם גדילת שיער דליל, אובדן שיער או בעיה אחרת הקשורה לשיער.

האם הטיפול בטוח?

השתלת השיער היא פרוצדורה בטוחה כאשר היא מבוצעת על ידי מקצוענים מקצועיים ומנוסים, התהליך מתבצע בקליניקה בליווי מומחה מוסמך לביצוע הפעולה אשר מנהל את תכנון וביצוע הפעולה בהתאם להיכרותו המקצועית עם המטופל. חשוב להתייחס לכל מידע שקול ולהתייעץ עם מומחה מוסמך לפני החלטה על פעולה. המדריך הטוב ביותר יהיה הייעוץ עם המומחים בקליניקה עצמה אשר יספקו מידע מפורט על התהליך, הסיכונים הפוטנציאליים ואיך הם מנהלים את תהליך השתלת השיער כדי להבטיח את התוצאה הטובה ביותר ולהבטיח את בטיחות המטופלים.

כמה זמן לוקח הטיפול?

זמן הטיפול בהשתלת שיער יכול להשתנות בהתאם לגודל האזור שיש לטפל בו ובכמות השיער שיש להשתיל. בדרך כלל, הפרוצדורה יכולה לקחת מספר שעות, תלוי במורכבות המקרה והכמות של שיער שיש להשתיל. אחרי הפרוצדורה, עשוי להיות זמן החלמה נוסף של מספר ימים עד שהשיער יתייצב באופן טבעי ויתחיל לגדול. עם זאת, יש לזכור שכל תהליך של השתלת שיער יכול להיות שונה ולכן חשוב להתייעץ עם הרופאים והמומחים בקליניקה כדי להבין את הזמן הדרוש לטיפול מסוים.

מתי רואים תוצאות?

בדרך כלל, יתכן שתבחינו בצמיחה חדשה של שיער תוך כמה שבועות לאחר הפרוצדורה, אך זה עשוי לקחת מספר חודשים עד שתראו תוצאות מלאות וסופיות. תהליך ההתאוששות והצמיחה נעשה בהתאם למהירות הגדילה הטבעית של שיער המושתל. כמו כן, חשוב לזכור כי תוצאות השתלת השיער עשויות להשתנות בהתאם לגורמים כמו איכות השיער הקיים, כמות השיער שהושתל וכו’.

לכמה זמן התוצאה נשמרת?

תוצאות השתלת השיער עשויות להיות קבועות ולהישמר לטווח ארוך, בהשתלה בצורה נכונה ועם טיפול מתאים אחרי הפרוצדורה כפי שמתבצע בקליניקה, בדרך כלל, השיער המושתל ישרוד וימשיך לגדול באופן טבעי במשך שנים חשוב לשמור על תזונה נכונה, להימנע מפגיעה יתר בשיער (כמו טיפולים כימיים או שימוש חוזר במייבש שיער חם), ולקחת את השימוש בתרופות המחזקות את שורש השיערה ובטיפולים שוטפים בהתאם להמלצת הרופא. באופן כללי, עקב הדברים הללו, תוצאות השתלת השיער יכולות להיות קבועות על תקופה ארוכה.

השתלת שיער לנשים עם המומחים שלנו

השתלת השיער היא פרוצדורה רפואית מתקדמת שמטפחת את המראה הפיזי ומחזירה את הביטחון בשיער ובמראהו. באמצעות השתלה מתקדמת ובטיחותית, אנו מספקים ללקוחותינו את האפשרות לשחזר את השיער המקורי בצורה טבעית ואסתטית. עם צוות רפואי מוכשר ובשימוש בטכנולוגיות מתקדמות, אנו מבטיחים תוצאות מרשימות ותהליך טיפול מהיר ונוח. הפרוצדורה נעשית בצורה אישית ומותאמת לכל לקוח, כדי להבטיח תוצאה מושלמת ושביעות רצון מרבית. בכך, אנו מאפשרים ללקוחותינו להשיג את מבוקשם מחדש באופן אופטימלי ולחזור לחייהם בביטחון ובגאווה.

השתלת שיער לנשים

המומחים בטיפולי פלסטיקה ואסתטיקה רפואית בארץ

אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם המומחים שלנו ולקבל חבילת טיפולים המותאמת אישית אליכם בסטנדרט אירופאי גבוה!

Evo Clinic ברשתות החברתיות

עקבו אחרינו באינסטגרם@@בפייסבוק@@בטיקטוק@@בטוויטר@@בלינקדאין והמשיכו להתעדכן!

Scroll to Top